Pytania i odpowiedzi

Na czym polega idea Talkersów?

Chcieliśmy się rozpisać na ten temat, ale doszliśmy do wniosku, że video będzie tu znacznie skuteczniejszą formą odpowiedzi na postawione pytanie 🙂 Poświęć chwilę na obejrzenie, a oszczędzisz sobie wielu minut przeszukiwania naszej strony: https://youtu.be/BKQmgaVmgY0 

Ile to kosztuje?

Zacznijmy od tego, jaka jest tego wartość. Według badań różnica w zarobkach pomiędzy osobą mówiącą biegle po angielsku i taką, która operuje językiem na poziomie podstawowym, oscyluje wokół 1300 zł. Wracając do cen – zakres cenowy naszych kursów zaczyna się od 53,75 zł/tydzień. Realizujemy kursy indywidualne i w parach. Od doboru intensywności, która zawsze ustalana jest indywidualnie pod Ciebie, zależy finalny koszt. Żeby ustalić, który kurs będzie najodpowiedniejszy dla Twoich aktualnych potrzeb, skontaktuj się z nami przez ten formularz po prawej stronie lub zadzwoń na numer podany u dołu strony. Odpowiadamy w ciągu max. 48h, ale zazwyczaj szybciej. 

Co się stanie, jeśli rozpocznę kurs, a po jakimś czasie przestanę być z niego zadowolony?

W takiej sytuacji najważniejsza jest jedna rzecz, na którą zawsze stawiamy – szczerość. Jeśli coś nie idzie po Twojej myśli, to zawsze możesz to do nas zgłaszać przez telefon (609 880 727) lub e-mail (dziendobry@talkersi.pl). Jeśli sednem sprawy będzie pomyłka z naszej strony, to natychmiast zareagujemy i naprawimy „usterkę”. Jeśli lektor z jakiegokolwiek powodu przestanie spełniać Twoje oczekiwania, bezpłatnie i szybko przydzielimy Ci innego do kontynuacji kursu. Jeśli problem będzie leżał głębiej, to wspólnie poszukamy rozwiązania. Mówiąc krótko – komunikujmy wprost swoje potrzeby i spostrzeżenia, a współpraca na pewno ułoży się korzystnie dla obu stron :-)

Czy Talkersi prowadzą kursy grupowe?

Nie prowadzimy regularnych zajęć grupowych oprócz dodatkowych zajęć konwersacyjnych w małych grupach dostępnych wyłącznie dla klientów uczęszczających już na kursy indywidualne.  

W jakich terminach startują kursy i kiedy można się na nie zapisać?

Prowadzimy tylko kursy 1-na-1 (indywidualne) oraz 1-na-2 (w parze). Dlatego zacząć naukę możesz w dowolnym, wybranym przez Ciebie momencie. Potrzebujemy od Ciebie informacji o tym, że chcesz zacząć z przynajmniej 2-dniowym wyprzedzeniem. Ten czas jest potrzebny do tego, by po przeanalizowaniu Twoich potrzeb dobrać odpowiedniego lektora-Talkersa i znaleźć pasujący obu stronom termin. W skrajnych przypadkach swoją pierwszą lekcję możesz odbyć już dziś, ale tego nie gwarantujemy, ze względu na to, że pewnych formalności trzeba dopełnić zanim „połączymy” Cię z Twoim nowym lektorem. 

Czy muszę się wiązać z Wami długoterminowymi umowami?

Nie 🙂 Przede wszystkim, zanim zaczniemy współpracę na pełnych obrotach, zaprosimy Cię na lekcję próbną, zapoznawczą, byś mógł/mogła poznać wybranego przez nas dla Ciebie lektora i zobaczyć, czy jest między Wami „chemia”. Pierwsza lekcja kosztuje 40 zł w przypadku zajęć indywidualnych i 50 zł w przypadku zajęć w parze, ale do niczego nie zobowiązuje. Dopiero po jej odbyciu podejmujesz decyzję, co dalej. Okres zobowiązania ustalany jest indywidualnie, w oparciu o Twój cel nauki i związane z tym nakłady pracy, które trzeba będzie wykonać. Dla każdego klienta jednak dajemy 20% więcej czasu niż wymaga tego cel, na wypadek przypadków losowych, które wprowadziłyby przesunięcie w realizacji celu kursowego w ustalonym wspólnie terminie.

Czym Talkersi różnią się od innych szkół językowych i prywatnych korepetytorów?

Talkersi nie są szkołą językową. Nazywamy się inkubatorem językowym ze względu na to, że przede wszystkim tworzymy przyjazne warunki do przełamywania bariery w mówieniu. Po drugie, w przeciwieństwie do szkół językowych, u nas wszystkie warunki są przejrzyste, stałe i takie same dla każdego klienta. Dokładne porównanie Talkersów z alternatywnymi opcjami dostępnymi na rynku znajdziesz tutaj – LINK

Kto prowadzi te zajęcia?

Każdy z naszych lektorów zjadł zęby na rozwoju swojego angielskiego. Ukończyliśmy najlepsze szkoły, podróżowaliśmy po krajach na całym świecie. Większość z nas ma za sobą przynajmniej jeden dłuższy epizod pobytu poza granicami naszego kraju, dzięki czemu doświadczyliśmy na własnej skórze i wiemy, co to znaczy komunikować się „prawdziwym” angielskim, a nie tym znanym tylko z podręczników. A teraz z radością dzielimy się wiedzą i doświadczeniem wyniesionymi z tych przeżyć!

W jaki sposób Talkersi weryfikują mój poziom angielskiego?

Na pierwszych 2-3 spotkaniach bacznie obserwujemy Twoje wypowiedzi (na pozostałych lekcjach również natomiast 2-3 początkowe są kluczowe z perspektywy oceny) i na tej podstawie podejmujemy decyzje, jakich narzędzi będziemy używać w celu najefektywniejszego przekazania wiedzy. Oprócz tego, Twoim zadaniem jest wykonywanie stosunkowo obszernej pracy własnej (oglądanie filmów, czytanie artykułów, pisanie esejów itp.) i na podstawie raportu, który składasz z realizacji „pracy domowej” na każdym spotkaniu, budujemy podstawy, by określić Twój aktualny poziom rozwoju umiejętności. A jeśli masz ochotę już teraz przetestować swoje możliwości, to zrób nasz 10-pytaniowy test na praktyczną wiedzę językową – www.talkersi.pl/test

Co powinienem wziąć ze sobą na zajęcia?

Na pewno otwartą głowę i chęć poznawania nowych ludzi. Wychodzimy z założenia, że lekcja to doskonała okazja, by spotkały się osoby, które mają swoje unikalne doświadczenia, warte podania dalej. Lekcja jest doskonałym momentem, by się nimi dzielić, oczywiście w oparciu o język angielski. Aha, przyda Ci się również notatnik i długopis 🙂

Do czego przygotowują te kursy?

Na pewno nie do egzaminów (np. FCE), ani matury. Program zajęć został tak przemyślany, by przygotowywał Cię do komunikacji w realnych, prawdopodobnych sytuacjach życiowych. Oczywiście zapewniamy podparcie teoretyczne natomiast rdzeniem zajęć z nami jest szlifowanie umiejętności skutecznej komunikacji. Zarówno mówionej, jak i pisanej (piszesz eseje, e-maile, SMSy itd. w całości po angielsku) 

Na czym dokładnie polega Wasza autorska metoda?

 Została stworzona w oparciu o dokładnie takie same mechanizmy, z których nieświadomie wszyscy korzystaliśmy, gdy byliśmy małymi dziećmi i nie umieliśmy jeszcze mówić, nawet po polsku. My, Talkersi, specjalizujemy się w nauczaniu języka pod kątem przełamywania bariery mówienia, a dokładnie metodę opisaliśmy tutaj – kliknij te słowa, by zobaczyć opis metody :-)

Czy mogę sobie wybrać lektora, z którym będę mieć zajęcia?

 Tak 🙂 Przy pierwszym kontakcie z naszym biurem – dziendobry@talkersi.pl – zadamy Ci kilka kluczowych pytań dotyczących Twoich preferencji, przeszłych doświadczeń z językiem i terminów, które Ci odpowiadają. Na tej podstawie dobierzemy lektora, który naszym zdaniem najlepiej sprosta Twoim wymaganiom natomiast jeśli już upatrzyłeś/aś sobie kogoś konkretnego z pełnej listy Talkersów, dostępnej na głównej stronie, na dole po lewej stronie – www.talkersi.pl – to powiedz nam o tym. Musimy wtedy sprawdzić, czy Ten Jedyny lub Ta Jedyna mają jeszcze wolne terminy, by móc Cię przyjąć. Aha, jak już zaczniesz kurs to również masz zawsze możliwość zmiany lektora, bez podawania powodu oraz bezpłatnie. Wystarczy, że dasz nam o tym znać przez maila :-)

Czy przewidujecie rabaty (np. dla studentów)?

Wychodzimy z założenia, że gdybyśmy mieli obniżać cenę, musielibyśmy to samo zrobić z dostarczaną jakością. Tego chcemy uniknąć, dlatego cena nie jest negocjowalna. Natomiast warto tu dodać, iż nasze kursy charakteryzują się tym, iż prędko się je kończy. Nauka jest po prostu na tyle skuteczna, że w ostatecznym rozrachunku nie ma wielkiej różnicy pomiędzy ilością pieniędzy zainwestowanych w zajęcia z nami w porównaniu z tańszą konkurencją. Ale za to mniej czasu spędzasz na kursie i możesz prędzej przystąpić do realizacji planów życiowych, do których niezbędna jest biegłość w języku angielskim. Jak mówi stara prawda rynkowa: dostajesz to, za co płacisz 😉 A w tym miejscu dowiesz się dokładnie, za to płacisz dołączając do społeczności Talkersów – KLIKNIJ TU

Skoro 94% Waszych klientów poleca usługi Talkersów, to co z pozostałymi 6%? Co oni sądzą? Dlaczego rezygnują z zajęć?

 To zawsze niewygodny temat, dla praktycznie każdej firmy, dlatego my odpowiemy na to szczerze, wykładamy kawę na ławę. Zdecydowana większość osób, która rezygnuje z zajęć, robi to z bardzo prostego powodu – nie mają czasu, by pracować nad swoim angielskim również poza lekcjami. Nasza metoda podzielona jest na 2 równie ważne części – zajęcia z lektorem oraz intensywną pracę własną, oczywiście pod nadzorem lektora. Jedno bez drugiego nie ma prawa funkcjonować i dostarczać spodziewanych efektów. Taka jest natura ludzka, dlatego nie da się inaczej. Z drugiej strony są jeszcze klienci faktycznie niezadowoleni z naszych usług – przyznajemy się bez bicia, że popełniamy błędy. Sęk w tym, że każdy człowiek je czasem popełnia 🙂 Także nawet jeśli zaliczymy jakąś gafę, to wystarczy dać nam spokojnie znać o popełnionym błędzie, dać nam chwilkę na reakcję, a na pewno naprawimy swój błąd. Filozofia Talkersów jest prosta – przede wszystkim silne relacje, dopiero potem interesy.

W jaki sposób wynagrodzicie mnie, jeśli będę skutecznie polecał Wasze usługi znajomym, którzy zostaną Waszymi klientami?

 Jeśli skutecznie polecisz swojemu znajomemu/znajomej nasze kursy i ta osoba podpisze z nami umowę o współpracy w dowolnym dostępnym aktualnie wariancie, odwdzięczymy się przesłaniem na Twoją skrzynkę mailową dostępu do video-kursu nagranego przez twórcę Talkersów wyłącznie dla takich osób jak Ty, skutecznie rekomendujących nasze usługi. Ten kurs NIE jest dostępny dla nikogo innego. A treść tam zawarta dotyczy… sam się przekonasz! Możemy tylko powiedzieć, że dzięki wiedzy tam zawartej Twoje relacje się polepszą, a życie i kariera pójdą do przodu. Jeszcze nie było przypadku, w którym zastosowanie tych wskazówek nie przyniosłoby rezultatów! A co się stanie, jeśli skutecznie polecisz nas więcej niż 1 osobie? A wtedy będziemy już myśleć nad dedykowanym prezentem, szytym na miarę dla Ciebie 🙂 Bo w końcu każdy lubi co innego! 

Jakie są dane do przelewu za Wasze usługi?

Talkersi sp. z o.o. // ul. Myśliwska 20B/5, 81-572 Gdynia // PKO BP, nr konta: 82 1020 1811 0000 0202 0314 7618

Jakich danych do faktury potrzebujecie ode mnie?

Twoje imię, nazwisko, adres zamieszkania lub zameldowania i numer telefonu do kontaktu. Jeśli chcesz mieć fakturę wystawioną na firmę (i móc sobie wrzucić kurs w koszty) to, oprócz wspomnianych już danych, będzie potrzebna jeszcze nazwa firmy oraz jej NIP.

Jak wygląda u Was sposób płatności?

Na ten moment przyjmujemy płatności wyłącznie przelewem. Przypomina to doładowywanie telefonu komórkowego w systemie prepaid. Czyli „doładowujesz” sobie konto na określony czas do przodu, a kolejną fakturę otrzymujesz dopiero po wykorzystaniu lekcji z ostatniej opłaconej faktury. Są dwa dostępne schematy płatności – albo w ratach comiesięcznych albo za cały kurs z góry (w tej drugiej opcji otrzymujesz rabat). Prawda, że wygodne? Aha, ważna uwaga – faktury za lekcje przychodzą bezpośrednio z programu do fakturowania o nazwie TAXXO, także jeśli zobaczysz tę nazwę to najprawdopodobniej informacja o nowej płatności, a nie SPAM od jakiegoś nieznajomego marketera 🙂

Czy zajmujecie się czymś jeszcze oprócz prowadzenia kursów języka angielskiego?

Dążymy do mistrzostwa w tym, czym się zajmujemy. Dlatego zdecydowaliśmy się obrać strategię pełnej koncentracji na jednej rzeczy – w tym przypadku są to kursy języka angielskiego, mające skutecznie przełamywać bariery mówienia u każdego ucznia, który do nas trafi. Aha, dajemy również dostęp do naszego bezpłatnego coworkingu (biurko, kawa, internet, kontakty) wszystkim naszym klientom i przyjaciołom, ale do tego nie potrzeba dodatkowych umiejętności i nie rozprasza nas to od najważniejszej misji 🙂 

Dlaczego mimo tak długiej listy pytań i odpowiedzi nie znalazłem rozwiązania nurtującej mnie kwestii?

Żebyśmy mogli udzielić Ci indywidualnej odpowiedzi 🙂 Żeby zadać swoje pytanie, napisz do nas maila używając formularza po prawej stronie. 

Wyślij pytanie

Namiary na nas

Lokalizacje kursów: Gdańsk // Warszawa // Gdynia // Poznań // Kraków // wszystkie inne miasta dostępne w wersji przez Skype

E-mail: dziendobry@talkersi.pl

Numer telefonu: +48 609 880 727

Lekcje odbywają się: przez 7 dni w tygodniu, od 8:00 do 21:00, docelowy termin zależy od dostępności czasowej danego lektora

Biuro otwarte jest: od poniedziałku do czwartku od 12:00 do 20:00; w piątki od 11:00 do 19:00

Dane firmy: Talkersi.pl sp. z o.o. // NIP 5862294976 // REGON 360825279  // Nr konta bankowego: 82 1020 1811 0000 0202 0314 7618 (PKO BP)

Adres centrali: ul. 10 lutego 27/3, Gdynia, 81-364 (II piętro, nad Delicjami)

ZAUFALI NAM: